For anti-chalga and anime fans!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
For anti-chalga and anime fans!

For Anti-Chalga and Anime fans!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ` ФиКчЕнЦаАа `

Go down 
АвторСъобщение
*Ludoto Sakur4e ^^ *
* YaOi Fan *
* YaOi Fan *
*Ludoto Sakur4e ^^ *


Брой мнения : 414
Age : 31
Местожителство : ~KoNoHa~
Registration date : 27.06.2008

` ФиКчЕнЦаАа ` Empty
ПисанеЗаглавие: ` ФиКчЕнЦаАа `   ` ФиКчЕнЦаАа ` EmptyСъб Юли 19, 2008 9:23 pm

Желание


„Честит рожден ден,Наруто!” Сакура възкликна.


Сасуке почти се усмихна и Какаши погледна нагоре преди погледа му да се върне към перверзната му книга.Наруто се ухили.Беше 10-ти октомври за 16-ти път и Какаши,Сакура и Сасуке бяха дошли,за да отпразнуват с него рождения му ден.Преди четири години предателството на Сасуке към Коноха доведе до унищожаването на много хора и цялото село.Преди една година,Сасуке се върна,носейки гордостта,че е обил един от най-великите шинобита,които са живели някога :Орочимару.Коноха му прости,защото беше убил Орочимару,но той беше наблюдаван отблизо и беше пращан само на Д-ранк мисии за цяла една година.Предния месец сложи края на наказанието.

Така че,всички от събралия се отново Отбор 7 се забавляваха както в генинските си години.

„Кога най-сетне ще ядем торта?” Попита Какаши,очи никога не напускащи оранжевата книга.

„Веднага!” възкликна Наруто.

„НЕ!” прекъсна го Сакура.”Забравихме нещо!”

Три чифта очи се обърнаха към Сакура.

„Пожелай си желание,Наруто.” нареди Сакура.

„О,замалко да забравя!” Наруто спря да помисли за момент.След това той бързо си намисли желанието и духна свещичките.

„И какво си пожела?” попита Какаши.

„Не мога да кажа!” поклати глава Наруто.”Така няма да се сбъдне!”

„Но,ако ни кажеш може би ще можем да помогнем то да се осъществи?” Сасуке се подмисхна.”Всъщност,не ме е грижа.Нека просто да ядем и да си ходим.”

Наруто се ухили.”Нямам нужда от теб,то да се сбъдне.Желанията ми винаги се осъществяват.”(де такъв късмет )

„Желанията не са истински.” Безцеремонно отбеляза Сасуке.

„Да,истинска са!” протестира Сакура.

„Да!Същото,което каза Сакура-чан!” каза Наруто.”Ако желанията не бяха истина,как тогава всички мои желания се сбъдваха през тези 16 години?”

„Сериозно?” каза Какаши.

„Да!Веднъж си пожелах Ирука-сенсей да ми купи рамен и той го направи!”

„..Ирука-сенсей ти купува рамен постоянно.” Отбеляза Сакура.

„Е,как тогава ще обясниш,че аз си пожелах да премина и да стана генин?”

„Това е вярно.”каза Сасуке.”Това можеше да се случи само с помощта на желание.”

„Да,точ-”Наруто рязко спря.”ХЕЙ!Какво имаш предвид под това?”

Сасуке се ухили.”Имах предвид това,което имах предвид.”
„И други неща се сбъднаха,защото си пожелах да се случат!”каза Наруто,сменяйки темата.”Спомням си,че си пожелах най-силния и готин джуунин да ми бъде учител и то се сбъдна.”

Какаши се вгледа в момчето със благоговение и Сакура бе трогната от думите му.

„И тогава една година по-късно си пожелах Сакура-чан и аз да те намерим и да ти сритам задника,а след това да те върнем в Коноха,и стана.И след това на следващата година си пожелах Сакура-чан да излезе с мен и тогава по време на една наша мисия тя излезе с мен.И след това на следващата година си пожелах педофила(май че се има предвид Орко ) да умре,защото чух много слухове и беше под съмнение,че ти си бил постоянно обезпокояван.”

Сасуке го погледна гневно.Какаши и Сакура избухнаха в смях.

„И аз никога не казах на никого за желанията си.Ако започна може да прекъсна веригата на сбъдващите-се-желания.”

Празненсвото продължи.Разбира се Какаши продължаваше да тормози Наруто да му каже желанието си.Наруто отказа да му каже.Почти час по-късно всички започнаха да почистват.Беше почти полунощ и те трябваше да си починат малко.Докато Какаши използваше тоалетната,преди Сасуке и Сакура да си тръгнат от къщата на Наруто,той ги спря.

„Е,искате ли да разберете желанието ми сега?” Той се ухили.

„Сакура повдигна вежда.”Не каза ли по-рано ,че не искаш да каваш желанието си защото иначе няма да се случи?”

Наруто въздъхна.”Е,да,но осъзнах че това желание е прекалено невъзможно.Виж,пожелах си вие двамат да се целунете преди полунощ,а сега остават само 5 минути преди полунощ.”

Сакура все още беше червена.Тя и Сасуке тъкмо бяха напуснали апартамента на Наруто и тя беше щастлива,че тъмнината закриваше изчервяването й.Тя спря да върви,когато се блъсна в гърба на Сасуке и осъзна,че той беше спрял да върви.

„Ъъ..Сасуке-кън?”

За един миг,той хвана нежно китката й и я придърпа към себе си.Устните му бързо срещнаха нейните след това той се отдръпна.Сакура докосна устните си с ръка,изненадана от това което се беше случило току-що.

„Ъ...ъм,Сасуке-кън,д-добре ли си?”тя беше започнала да заеква и да звучи като Хината.

Той се обърна и продължи да върви.”Просто не исках да развалям веригата от сбъдващи-се-желания на идиота.”

Когато двамата вече си бяха заминали,Наруто седна на прозореца.Какаши излезе от банята и седна до Наруто.

„Какво гледаш?” попита той.

„Тях.” Каза той.”И желанието ми да се сбъдва.”


Какаши се наведе през прозореца и да види как Сакура се блъска в гърба на Сасуке,Сасуке хваща китката й и я целува,преди да продължат пътя си.Какаши се подсмихна(хмм как ли би изглеждало xD )Вероятно желанията на Наруто наистина се сбъдваха?

„Значи това беше,което си пожела?”

„Не.”Наруто се засмя.”Не мога да повярвам,че са по-тъпи от мен!Казах им,че съм искал да се целунат преди полунощ,не че си го пожелах!Тези идиоти,те наистина се целунаха!”

„Но,не каза ли че желанието ти се е сбъднало?”

„Ще се сбъдне много скоро.”

Седмица по-късно,тренировката свърши и Какаши и Наруто гледаха как Сасуке изпращаше Сакура до тях.Те не можеха да задържат усмивките си,на това как леденото и дистанцирано момче сега беше обвило ръката си около талията на розовокосото момиче,докато вървяха.Те просто бяха открили,че техните двама съотборници излизаха.Наруто побутна ръката на Какаши.

„Ето това беше желанието ми.”

Край ;]]
Върнете се в началото Go down
 
` ФиКчЕнЦаАа `
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
For anti-chalga and anime fans! :: Творчество :: Фен фикшън-
Идете на: